CNN TÜRK, CNN'in kendi ismiyle, Atlanta dışında yönetilen, 24 saat ulusal bir dilde haber yayıncılığı yapan ilk ulusal kanaldır.

Canlı Yayın:
http://www.cnnturk.com/canli-yayin

Yayın Akışı:
http://tv.cnnturk.com/

Son Dakika:
http://www.cnnturk.com/sondakika

İlk bilen siz olun:
http://www.cnnturk.com
http://twitter.com/cnnturk
http://facebook.com/cnnturk
http://instagram.com/cnnturk/
http://youtube.com/cnnturk


Afrin Harekatı’nda hangi aşamaya gelindi? ABD ile yaşanan gerilim çözülecek mi, devam mı edecek? AK Parti ve CHP arasındaki tartışmaların temel sebepleri neler? Siyasetteki ittifak görüşmelerinden hangi sonuçlar çıkacak? Gazeteciler Abdulkadir Selvi, İsmail Saymaz, Nevzat Çiçek, Gürkan Hacır, Orhan Karataş ve Merve Şebnem Oruç, gündemin sıcak gelişmelerini Gece Görüşü'nde değerlendirdi.


Vatikan nasıl yönetiliyor? Vatikan nasıl bir güce sahip? Vatikan nasıl bir ekonomik güce sahip? Vatikan Uzmanı Marco Politi, Cüneyt Özdemir ile 5N1K için Roma'da Vatikan'ın bilinmeyenlerini anlattı.


Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı nasıl devam edecek? Türkiye-ABD ilişkileri hangi aşamada? İç siyasette ittifak çalışmaları nasıl sürdürülüyor? Hangi partiler ittifak içinde olacak? Seçim pusulası ve tek logo tartışması nasıl sonuçlandırılacak? Partiler yerel seçim hazırlıklarında hangi stratejiyi izleyecek? Ahu Özyurt sordu, kamuoyu araştırmacıları Faruk Acar, Hakan Bayrakçı, İhsan Aktaş, Siyasal İletişim Uzmanı Gülfem Saydan Sanver, Gazeteci Kemal Öztürk ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz yanıtladı.


Kardak krizi neden çözülmüyor? Bu krizin perde arkasında neler yatıyor? FETÖ'cü askerin ve DHKP-C'li teröristlerin son durumu nedir? Suçlular neden iade edilmiyor? Atina'daki artan yatırımların nedeni ne? Yunan ekonomisinde neler yaşanıyor? Cüneyt Özdemir, Hürriyet Atina Temsilcisi Yorgo Kırbaki ile konuştu.


Özel askeri şirket nedir? Nasıl bir sistemi var? Nasıl hizmet veriyor? Askerler ne kadar maaşa çalışıyor? Nasıl seçiliyor? Cüneyt Özdemir ile 5N1K, Emekli Astsubay Sinan Köroğlu anlattı.


Son dönemde Fi dizisiyle adından söz ettiren oyuncu Büşra Develi, Kanal D'de başlayacak olan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde rol alacak. Bu hafta vizyona giren Hadi be Oğlum filminde Leyla karakteriyle izleyici karşısına çıkan genç oyuncu, katıldığı Afiş programında yeni dizi heyecanını paylaştı.


Son olarak Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği Kelebeğin Rüyası filminde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni filmi Hadi Be Oğlum'la bu hafta hayranlarının karşısında. Duygusal bir baba-oğul hikayesinin anlatıldığı filmde baba rolünde Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu rolünde başarılı çocuk oyunu Alihan Türkdemir yer aldı. Tatlıtuğ, katıldığı Afiş programında Hadi be Oğlum'u anlattı.


Ekranların piyasası en geniş programı Parametre'de, ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.


Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.


''Taşeronda 715 bini aşmış kabul sayımız var." Açıklama, Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu'ndan geldi. CNN TÜRK'te Hakan Çelik'e konuşan Bakan, sürecin devam ettiğine de dikkat çekti. Bakan çiftçilere de müjde verdi. Prim borçları nedeniyle emekli olamayan Bağ-Kur'lulara yönelik kolaylık sağlayan 'Ziraat Bankası ile imzalanan protokol'' çiftçileri de kapsayacak.


Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Jülide Sarıeroğlu, CNN TÜRK canlı yayınında Doğan TV Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Başvuru yapan taşeron işçilerden kadroya kabul edilenlerin sayısının 715 bini geçtiğini belirten Sarıeroğlu, 3. Havalimanı projesinde hayatını kaybeden işçilerle ilgili de bir açıklama yaptı.


CNN TÜRK'te yayınlanan Gece Görüşü programında Afrin operasyonu ve Suriye'de yaşanan gerilim konuşuldu. Programın konuklarından Gazeteci İsmail Saymaz, ABD'nin Suriye'nin geleceği ile ilgili planlarıyla alakalı "ABD, Suriye'den hiç çıkmayacak. Orada kurumsallaşmak istiyor" dedi.


Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında Türkiye'nin Afrin'e düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı konuşuldu. Programın konuklarından CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, "ÖSO olduğu sürece Esad direnecektir. Esad ayakta kalabilmek için PKK'yı da herkesi de destekleyecektir" dedi.


Ekranların piyasası en geniş programı Parametre'de, ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.